Ceny

Samochody marki Nissan to z pewnością jedne z najbardziej popularnych japońskich pojazdów na świecie. Technologią oraz jakością wykonania przewyższają większość Europejskich marek, które tak chętnie kupujemy. W swojej ofercie posiadają pojazdy praktycznie dla każdego, od małych miejskich Nissanów Leaf i Micra, po sportowe 370Z i GT-R.  Jak jakość ma się do ceny Nissan-ów?  To pragnę przedstawić na przykładzie Nissana Juke, samochodu bardzo popularnego w naszym kraju.

Nissan Juke:

nisjukModel Juke swoją Polską premierę miał ponad 2 lata temu, a dokładniej we wrześniu 2010 roku. Z wielkim niecierpliwieniem oczekiwała go całą rzesza fanów. Samochód zachwycał wszystkich nie tylko ponadczasowym i bardzo przyjaznym dla oka wyglądem, ale również swoimi osiągami. Ten najmniejszy z crossover-ów Nissana jest uzupełnieniem luki pomiędzy Qashqai i Murano. Masywny i niepowtarzalny przód skutecznie przykuwa swoim wzrokiem zwolenników marki i nie tylko. Do tego bezpruderyjnie napompowane nadkola wraz z opadającą linią dachu i rysuje nam się mieszanka stylów, która zapewne była jedną z głównych wytycznych przy tym projekcie.

Samochód swoim wyglądem przyciąga zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Tu styliści zafundowali wnętrzu opływową deskę rozdzielczą, zegary umieszczone w charakterystycznych „tubach”, stylowe boczki drzwi z oryginalnymi uchwytami do otwierania. Uroku dodaje masa lakierowanych elementów. Jeśli chodzi o jakość materiałów i staranność wykonania, stoją one na wysokim poziomie. Projektantom tablicy przyrządów należą się też pochwały za ergonomię – pomimo nietypowego wyglądu, obsługa przycisków pokładowych nie sprawia problemów.

Ceny Nissana Juke są oczywiście zależne od wersji jaka wybierzemy i przedstawiają się w następujący sposób:

  • Visia 1.6 117KM – 63 300 zł
  • Acenta 1.6 117KM  – 66 800 zł
  • Tekna 1.6 CVT 117KM – 78 600 zł
  • Shiro 1.6 117KM – 81 600 zł
  • Tekna 1.6 DIG-T M-CVT 190KM 4×4 – 96 900 zł
  • Shiro 1.6 DIG-T M-CVT 190KM 4×4 – 104 100 zł

 

Jest to zaledwie kilka modeli dostępnych w ofercie która opiewa w 16 różnych wersji.

Brak komentarzy.