Modele

Nissan Navara

poniedziałek, 17 czerwca, 2013
Ten średniej wielkości pickup produkowany jest od 1986 roku. Jego rozwiązania techniczne wykorzystano później w Nissanie Pathfinderze, z którym do dziś jest spokrewniony.Model Navara to jeden z pickup-ów Nissana, który od samego początku produkowany był na rynek Europejski. Model ten występuje w...

Nissan Skyline R34

poniedziałek, 8 kwietnia, 2013
W maju 1998 roku model HR/ER/ENR34 przeszedł niezwykle wielką liczbę zmian w porównaniu do dwóch poprzednich modeli R32 i R33. Do głównych można zaliczyć pogłębiony sportowy charakter i ulepszenie osiągów. A za nie odpowiadał silnik RB25DET NEO który teraz stał się o wiele bardziej ekonomiczny,...

Nissan Almera

piątek, 22 lutego, 2013
Nissan Almera jest niewątpliwie jednym z legendarnych modeli japońskiego producenta. Pierwsza odsłona Almery została wprowadzona na taśmę produkcyjną pod koniec 1995 roku. Samochód sprzedawany był w trzech podstawowych wersjach nadwoziowych: sedan oraz trzy i pięciodrzwiowy hatchback. Motorem...

Nissan Sunny

wtorek, 5 lutego, 2013
Nissan Sunny to ten jeden z samochodów, który zapewne na długo wpisze się w historię marki Nissan. Początki modelu Sunny rozpoczęły się w momencie, gdy Nissan używał nazwy Datsun, czyli od roku 1966.

Nissan Titan

środa, 21 listopada, 2012
Nissan Titan to jeden z największych samochodów japońskiego producenta Nissan i konkurent na rynku pick-up’ów dla Toyoty Tundry, Dodge RAM 1500 czy Chevroleta Silverado. Produkowany jest od 2004 roku i z wielkim powodzeniem zyskuje co raz to większą rzeszę zwolenników.

Nissan X-Trail

wtorek, 23 października, 2012
Nissan X-Trail jest bardzo pożądanym modelem na rynku samochodowym. Wszystko to ze względu na bardzo przypadającą do gustu stylistykę samochodu, dynamiczny silnik oraz komfort z jazdy. Jest to kompaktowy crossover SUV oferowany od 2001 aż do dnia dzisiejszego. Obecnie w produkowana jest II...

Nissan TeRRA

poniedziałek, 8 października, 2012
Tegoroczne targi motoryzacyjne w Paryżu, przyniosły nam wiele ciekawostek ze świata Nissana. Wśród zaprezentowanych modeli znalazł się bardzo ciekawy Nissan, zarówno pod względem stylistycznym jak i technicznym. Modelem tym jest TeRRA.

Nissan 370Z

środa, 26 września, 2012
Nissan 370Z jest ostatnim, szóstym modelem z seria Z, która została zapoczątkowana w latach 70 przez model Datsun 240Z. Jest to seria samochodów sportowych Nissana, która cechuje się wysokim standardem w stosunkowo niskiej cenie.

Nissan Note

piątek, 1 czerwca, 2012
 Nissan Note to rodzinny samochód kompaktowy oferowany przez Nissana od 2006 roku, przeznaczony przede wszystkim do jazdy po mieście. Note jest połączeniem niewielkiego pojazdu klasy MPV i klasycznego hatchbacka, ze wskazaniem na ten drugi.

Nissan GT-R

piątek, 1 czerwca, 2012
GT-R to najnowszy sportowy samochód japońskiej marki Nissan. Jego poprzednikiem był Skyline GT-R R34, najmocniejsza wersja kultowego auta sportowego Nissana.