Nowy Nissan Navara zadebiutuje we Frankfurcie

Japoński koncern motoryzacyjny potwierdził oficjalnie informacje dotyczące premiery rynkowej modelu Navara. Nowy pick up od Nissana zadebiutuje podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Jak co roku, Salon Samochodowy we Frankfurcie będzie należał do najciekawszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie. Największe koncerny samochodowe prześcigają się w innowacyjnych technologiach, co przekłada się dla dobra motoryzacji oraz kierowców. Salon we Frankfurcie rozpocznie się we wrześniu, przez co na niespełna miesiąc przed jego inauguracją producenci zaczynają odkrywać swoje karty. Tak też postanowił zrobić Nissan, który uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego modelu Navara.

Nissan Navara z założenia ma być funkcjonalnym pojazdem o nadwoziu pick up, dla którego nie straszna będzie jazda w najbardziej wymagających warunkach. Samochód oprócz nazwy Navara otrzyma przydomek NP300, a trwające wiele miesięcy prace nad pojazdem mają sprawić, że samochód będzie dopracowany pod każdym względem.

Niestety, jak przy większości swoich samochodów, Nissan nie odkrywa kart, niecierpliwie wyczekując swoich fanów w niepewności aż do momentu premiery nowego auta. Do tej pory, japoński koncern motoryzacyjny wypuścił zaledwie jedno zdjęcie auta, z którego niezbyt wiele możemy wywnioskować. Piłkarski but znajdujący się na grafice symbolizuje piłkarską Ligę Mistrzów, której Nissan jest głównym sponsorem.

Wszelkich szczegółów dotyczących Nissana Navary dowiemy się prawdopodobnie dopiero w dniu premiery samochodu, która nastąpi podczas jesiennego Salonu Samochodowego we Frankfurcie.