Złoty Nissan Leaf za złoty medal Igrzysk Olimpijskich

Tym razem złoty Nissan Leaf trafi w ręce Maxa Whitlocka, który zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich w gimnastyce. Przypomnijmy, że cztery lata temu złotego Nissana otrzymał jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie – Usain Bolt.

Pisząc nieco żartobliwie w nawiązaniu do wstępu tego wpisu, Max Whitlock ma prawo być troszkę zazdrosny o to, co otrzymał Usain Bolt 4 lata temu od Nissana. W tym roku, złoty medalista Igrzysk Olimpisjkich w Rio dostał kluczyki do nowego Nissana Leafa, jednak na poprzedniej olimpiadzie rekordzista świata na 100 m w biegu mężczyzn otrzymał… złotego Nissana GT-R. A Wy, co wolelibyście dostać od Nissana? 😉

Wracając jednak do sedna sprawy. Już przed olimpiadą, zarząd Nissana poinformował, iż każdy sportowiec, który znajduje się w kadrze olimpijskiej japońskiej firmy, otrzyma wspomniany samochód w złotym lakierze pod warunkiem, że przywiezie z Igrzysk Olimpijskich w Rio złoty medal. Limit jaki wyznaczył Nissan ogranicza się do jednego złotego samochodu na jednego sportowca. Okazało się, że w tegorocznej olimpiadzie pierwszy kluczyki do swojego samochodu odbierze Brytyjczyk – Max Witlock, który w ostatnim tygodniu igrzysk wywalczył złoty medal w gimnastyce.
A jak Wam podoba się Nissan Leaf w złotym lakierze?